Side on mõeldud terapeutilise ja ennetava seadmena käsivarre sidemete ja pehmete kudede fikseerimiseks, kaitsmiseks ja hoidmiseks puhkeolekus.

Medikaalsed näidustused:
– vigastused ja sinikad, lihashematoomid,
– osalised lihasvigastused, müosiit, lihaskanniad, nihked, lülitused, arthritides ja osalised küünarnuki sidemevigastused,
– liigese liikumatuks muutmine puhkeseisundis pärast erinevaid vigastusi ja operatsioone,
– küünarnuki liigeseaparaadi kiire ülevenimise ennetamine, sporditegevusest tingitud traumade ja vigastuste ennetamine, samuti füüsilise koormuse korral.

Meditsiinilised elastsed neopreenkinnitid küünarliigese jaoks
Individuaalne kokkusobimatus toote koostisosadega, raskete kohalike nahahaigustega (kasutamine meditsiinilise järelevalve all).

Soovitame pesta käsitsi seebilahuses temperatuuril + 40°C ilma pleegitusvahendeid kasutamata. Mitte puhastada keemiliselt, sest neopreeni struktuur laguneb happe – ja leelislahustite ning määrdeainete mõjul. Pärast pesemist ära keeruta ja kukuta kuivaks. Soovitatav on vesi õrnalt välja pigistada ilma väänamata ja toodet laiali kuivatada. Mitte vähem kui ühe meetri kaugusel kütteseadmetest. Toodet ei tohi kuivatada päikese käes ega triikida. Ärge triikige.

Meditsiinilised elastsed neopreenkinnitid küünarliigese jaoks

Koostis
Mikrotsellulaarne kumm - 80%, nailon - 20%

Sarnased tooted