fbpx

Esindused

Mustika Keskuse Teresa

Karjavälja 4, Tallinn (Bauhofi kõrval)

E-R 9 – 19
L 10 – 17

+372 611 9016

mustika@teresa.ee

 

Tõnismäe polikliiniku Teresa

Hariduse 6, Tallinn. 0 korrus, kabinet 003

E 12 – 18
T, N 10 – 17
K 10 – 15
R 8 – 15
Lõuna 13.00 – 13.30

+372 646 2121

hariduse@teresa.ee

Lasnamäe Teresa

Tähesaju tee 1, Tallinn

E-R 10 – 19
L 10 – 16
P Suletud

+372 646 4656

lasnamae@teresa.ee

Tartu Teresa

Lembitu 2

Coop ruumides – 1. korrus, sissepääs peauksest, asume Smartposti pakiautomaadi kõrval

E-T 9 – 18
K-N 10 – 18
R 9 – 15
Lõuna 13.00 – 13.30

+372 745 1191

tartu@teresa.ee

Pärnu Teresa

Rüütli 47

Sissepääs Ringi tn poolsest hoovist.

E-K 9 – 17
N 9 – 18
R 9 – 15
Lõuna 13.00 – 13.30

+372 443 0230

parnu@teresa.ee

Rakvere Teresa

Laada 14

Vana turukaubamaja, sissepääs Rakvere keskväljaku poolt.

E-R 9 – 17
L-P Suletud

+372 322 3922

rakvere@teresa.ee

 

Viljandi Teresa

Tallinna 11

Sissepääs Plasto ja Käsitööpoega samast uksest

E 9 – 17
T 8 – 16
K-N 9 – 16
R Suletud
Lõuna 13.00 – 13.30

+372 433 3190

viljandi@teresa.ee

 

Jõhvi Teresa

Pargi 25, Jõhvi

13.05-17.05.2024 oleme Suletud! 

E-R 9 – 16

+372 611 6820

info@teresa.ee

Kohtla-Järve Teresa

Keskallee 4

E-R 9 – 17
Lõuna 13.00 – 13.30

+372 322 2307

kjarve@teresa.ee

 

Liikuv Teresa

+372 5343 9837

liikuv@teresa.ee

 

Teie tellimusi võtame vastu samal aadressil ja telefonil. Telefoni teel tellides toimetatakse teieni kaup kulleriga TASUTA.

 

Loe täpsemalt

Kontaktid

Margus Suumann

Müügiesindaja (hulgimüük)

+372 5667 7235

margus@teresa.ee

Sander Jõesaar

Müügiesindaja (hulgi- ja jaemüük)
manuaalsed -ja elektrilised ratastoolid
invaskuutrid, trepironijad

+372 5343 5424

sander@teresa.ee

Jürgen Köök

Müügiesindaja ja tehnik
invatõstukid ja kaldteed

+372 5650 1525

jurgen@teresa.ee