fbpx

Teresa Abivahendikeskuse uus teenus – Teresa Kodukuller

Teresa Kodukuller – Sinu usaldusväärne koduteenindus!

Alates juulist 2024 muutub Liikuv Teresa veelgi mugavamaks ja lihtsamaks! Meil on rõõm tutvustada meie uut teenust – Teresa Kodukuller. Enam ei pea sa muretsema poodi mineku pärast, sest nüüd saab kõik vajaliku tellida mugavalt telefoni või e-maili teel ning meie kuller toob kauba TASUTA otse sinu koduuksele.

Kuidas meie teenus töötab?

TEE OMA TELLIMUS – helista numbrile 5343 9837 või kirjuta e-mailile kodukuller@teresa.ee ja anna oma tellimus meie abivahendispetsialistile, kes vajadusel pakub asjatundlikku nõustamist.

Tellimuse eest tasumine on lihtne ja mugav:

  • Pangaülekandega – peale tellimuse esitamist saadetakse sulle e-maili teel kogu vajalik info makse sooritamiseks (maksa kohe või kuni kahe päeva jooksul).
  • Kaardimaksega kullerile – kulleri saabudes võid kauba eest tasuda ka pangakaardiga (sularaha vastu ei võeta).

OOTA KULLERI KÕNET – pärast tellimuse esitamist pakime kauba ja anname selle üle meie kullerile. Kuller võtab sinuga esitatud mobiiltelefoni teel ühendust, et täpsustada saabumisaeg.

Miks valida Teresa Kodukuller?

  • Tasuta kohaletoomine E-R kella 09:00 – 17:00-ni, säästes aeg ja raha
  • Professionaalne ja asjatundlik nõustamine
  • Mugav tellimine ja turvaline maksmine
  • Usaldusväärne teenus tagab kiire ja kindla kauba kohaletoomise

 

Meie kullerteenuse partneriks on DPD kuller, vajadusel saab paki jätta ka DPD, Itella või Omniva pakiautomaati.

❗️Teresa on ka sotsiaalkindlustusameti lepingupartner, mis annab meie klientidel võimaluse soetada ja rentida abivahendeid riiklike soodustingimustega. Selleks on vajalik füsioterapeudi, tegevusterapeudi, arsti, õe või ämmaemanda tõend konkreetse abivahendi vajaduse kohta.

Teresaga oled heades kätes! Naudi mugavat ja muretut ostlemist kodust lahkumata! Täpsema info saamiseks külastage meie veebilehte või võtke meiega ühendust.