fbpx

Teresa on Aritco kergliftide esindaja Eestis.

Teresa Abivahendikeskuse valikus on nüüdsest Aritco liftid, mis sobivad erinevat tüüpi kodudesse ja avalikesse ruumidesse, pakkudes ergonoomikat ja turvalisust. Liftidel on viieaastane garantii ning lai valik disainilahendusi. Aritco kergliftid on teerajaks turul alates 1995. aastast, pakkudes seadmeid, mis ühendavad kasutusmugavuse ja taskukohasuse. Aritco liftide mitmekülgsed lahendused võimaldavad sulanduda sujuvalt iga kodu interjööri, saades samal ajal ruumi keskpunktiks. Liftid on energiatõhusad, ei vaja eraldi masinaruumi ja nende paigaldus on lihtne. Liftitootja valikust leiab üle 200 värvitooni ja 9 erinevat põrandamaterjali, tagades kiire tarneaja. Uuri liftide kohta lähemalt siit.

ARITCO LIFTIDE VALIKUST LEIAD:

Aritco HomeLift – on stiilne, elegantne  ja uuenduslik kodulift, mis suurendab koduse liikuvuse ja mugavuse taset. Selle kaasaegne disain muudab lifti dekoratiivseks elemendiks, pakkudes lisaks funktsionaalsusele ka luksust ja unikaalsust. HomeLift on energiatõhus ja varustatud turvafunktsioonidega.

Aritco HomeLift Compact – on ideaalne ruumisäästlik lahendus väiksematele kodudele. Selle kompaktne disain ja lihtne paigaldusprotsess teevad sellest stiilse ja funktsionaalse valiku.

Aritco HomeLift Access – tagab juurdepääsu kogu majale ja on mõeldud pakkuma lihtsat juurdepääsu ka liikumisraskustega inimestele. See lift on saadaval mitmes suuruses ja üle 200 erineva värviga, võimaldades personaalset disaini.

Aritco PublicLift Access ja PublicLift Cabin – need kaks liftimudelit on loodud muutmaks avalikud ja ärihooned kõigile juurdepääsetavaks. Liftid on disainitud vastama kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele, olles samal ajal energia- ja kulutõhusad.

Kavanda oma kodulift täpselt oma vajadustele vastavaks aadressil: liftguide.aritco.com

Teresa Abivahendikeskus on Aritco kergliftide esindaja Eestis.

Võtke meiega ühendust, e-posti teel: liftid@teresa.ee.

#arhitektid #ehitusfirmad #kodukujundajad #sisekujundajad #teresa #AritcoLiftid #kodulift