Side on mõeldud terapeutilise ja ennetava seadmena luude ja sidemete aparatuuri ning pehmete kudede väliseks fikseerimiseks, kaitseks ja hoidmiseks puhkeolekus.

Sidemel on sisseehitatud Velcro kinnitus, mis võimaldab hõlpsalt reguleerida vajalikku malleooli kinnitusastet. See omab soojusisolatsiooni ja mikromassaaži omadusi, mis soodustab vereringet, stimuleerib naha ja nahaaluse kihi ainevahetust, nahaalust rasvkude ja lihaste ainevahetust. Seda kasutatakse rehabilitatsiooniperioodil – pärast vigastusi ja kirurgilisi operatsioone hüppeliigese piirkonnas. Side kaitseb jalga erinevate hüppeliigese vigastuste eest, mida põhjustavad sinikad või kukkumised, samuti – spordi ja füüsilise treeningu ajal.

Soovitame pesta käsitsi seebilahuses temperatuuril + 40°C ilma pleegitusvahendeid kasutamata. Mitte puhastada keemiliselt, sest neopreeni struktuur laguneb happe – ja leelislahustite ning määrdeainete mõjul. Pärast pesemist ära keeruta ja kukuta kuivaks. Soovitatav on vesi õrnalt välja pigistada ilma väänamata ja toodet laiali kuivatada. Mitte vähem kui ühe meetri kaugusel kütteseadmetest. Toodet ei tohi kuivatada päikese käes ega triikida. Ärge triikige.

Materjal: mikrotsellulaarne kumm – 80%, puuvill – 10%, nailon – 10%

Sarnased tooted