Kompressioonisukad sobivad kandmiseks ka istuva või seisva töö korral, et parandada vereringet. Samuti kasutatakse sukki nii taastusravis kui ka ennetusravi korral, kui on tekkinud jalgade paistetus. Materjal on pehme, mugav ja hästi hingav, sukkade ülaosal on silikoonist äär, et tagada suka kindlam püsivus.

CompriTex kompressioontooted on astmelise rõhujaotusega, mis toetab veenivere- ja lümfivedeliku ringlust, soodustades üleliigse vedeliku äravoolu nahaalusest koest ning rakuvaheruumist, vältides nii jalgades turse teket.

Kompressioontoodete rõhku näidatakse millimeetrit elavhõbedasamba (mmHg) kohta. (DEN näitab ainult sukaniidi elastsust, mitte suka paksust ega rõhku). Seega tagab hea vereringluse ning õige toe veenidele vaid toode, millel on märgitud surve mmHg või CCL klassi järgi. CompriTex kompressioonpõlvikuid on saadaval kahes klassis ja erinevate suurustega:

 • Klass 1 (CCL1), meditsiiniline kompressioon 18-21 mmHg
  Klass 1 sobib jalgades oleva raskustunde ja kerge paistetuse vähendamiseks. Hea abivahend pikaajalisel seismisel või istumisel ning turses ja valutavate jalgade korral (ka raseduse ajal). Ennetus kergema varikoosi puhul.
 • Klass 2 (CCL2), meditsiiniline kompressioon 23-32 mmHg
  Klass 2 sobib tõsisemate tursete ja venoosse puudulikkuse korral. Leevendab veenilaiendite ja tursete teket ning ennetab trombiohtu.

Maksimaalse efekti saavutamiseks palun valige võimalikult täpne suurus, et surve ja toestus oleksid tuntavad.

Toode on beeži värvi!

CompriTexi kompressioontooteid kantakse nagu tavalisi sukatooteid.

 • Keera sukad kätevahel pahupidi kuni pahkluu osani, venita käte abiga sukka pahkluu kohal, et oleks kergem jalga sisse panna. Edasi tõmba ettevaatlikult näppe sukaniidi sisse surumata ülespoole.
 • Sukki mitte liiga tugevalt tõmmata ega sikutada, kuna seetõttu võib materjal nahapinna katta ebaühtlaselt.

CompriTex tugisukad ei kaota oma efektiivseid omadusi ka peale pesu.

 • Igapäevasel kandmisel pesta vähemalt iga 2 päeva tagant või vastavalt vajadusele ja kuivatada lamedal pinnal.
 • Käsipesu või õrn masinpesu 30°- 40°, kasutada õrnpesu kotti.
 • Mitte kasutada pesuloputusvahendit, mitte tsentrifuugida, mitte triikida ega väänata.
 • Mitte kuivatada kuumal küttekehal või otsese päikesevalguse käes.

Sarnased tooted