Lahas on mõeldud kasutamiseks ravi – ja ennetusseadmena sideme (luu) seadmete ja pehmete kudede fikseerimiseks, kaitsmiseks ja hoidmiseks puhkeolekus.

Lahas annab kuumutava efekti, see tekitab mikromassaaži efekti ja mõõduka surveefekti. See parandab vereringet, stimuleerib ainevahetusprotsesse nahas, nahaalustes kudedes, rasvkoes ja lihastes. Lahaseid kasutatakse taastusraviperioodil pärast kirurgilisi operatsioone põlveliigese piirkonnas. Kukkumiste ja verevalumite korral, sporditreeningu ajal, samuti kehalise aktiivsuse ajal – see kaitseb põlveliigese erinevate vigastuste eest.

Medikaalsed näidustused:
– kinnised vigastused ja põlveliigesed;
– põlvede ebastabiilsuse juhud ja retsidiivide ennetamine;
– vanade meniskivigastuste ravi ja põlvede ebastabiilsuse tõttu manustatud närviblokkide korral;
– pärast plaastrisideme eemaldamist põlveliigesest, pärast vigastusi ja operatsioone;
– rehabilitatsiooniperioodil pärast patellaarsideme, meniski, põlveliigese kõrvalsidemete operatsioone, samuti pärast luumurde ja kirurgilisi operatsioone põlveliigese piirkonnas patella ja sääre nihestumise korral;
– juhtudel, kui põlveliigese sideseadmed väsivad kiiresti;
– sportimise või kehalise treeningu ajal.

Meditsiinilised neopreenist põlvesidemed, avadega põlveliigese jaoks
Individuaalne kokkusobimatus toote koostisosadega, raskete kohalike nahahaigustega (kasutamine meditsiinilise järelevalve all).

Soovitame pesta käsitsi seebilahuses temperatuuril + 40°C ilma pleegitusvahendeid kasutamata. Mitte puhastada keemiliselt, sest neopreeni struktuur laguneb happe – ja leelislahustite ning määrdeainete mõjul. Pärast pesemist ära keeruta ja kukuta kuivaks. Soovitatav on vesi õrnalt välja pigistada ilma väänamata ja toodet laiali kuivatada. Mitte vähem kui ühe meetri kaugusel kütteseadmetest. Toodet ei tohi kuivatada päikese käes ega triikida. Ärge triikige.

Koostis
Mikrotsellulaarne kumm - 80%, nailon - 20%

Sarnased tooted