Kas ootamatu aevastus, naerupahvak või köhahoog teevad Sind murelikuks? Metsajooksust või batuudil hüppamisest ei julge enam unistadagi? Seksuaalne tundlikkus on Sinu jaoks unustatud teema?

Kui vastasid ühelegi neist küsimustest jaatavalt, on viimane aeg pöörata tähelepanu intiimihaste toonusele. Üheks võimaluseks on kasutada viibriku ehk vaagnapõhjalihaste trenažööri abi.

Statistika ütleb, et elu jooksul puutub vaagnapõhjast tingitud probleemidega kokku koguni 60-80% naisi. Kuigi sageli seostatakse “alumise korruse” teemasid vanuse või rasedusega, on selleks mitmeid muidki põhjuseid. Uriinilekkeid või muid probleeme ei tohiks pidada normaalseks, jäädes lootma sidemete abile, loobudes oma lemmiktegevustest või ennast koguni sotsiaalselt isoleerida.

Toonuses vaagnapõhjalihased annavad Sulle võimaluse hakata taas oma keha usaldama, loobuda „mähkmete“ kandmisest ning naasta normaalse elukorralduse juurde.

Viibrikud ehk vaagnapõhjalihaste trenažöörid on uriinipidamatuse ravis ühed efektiivseimad vahendid, sest nad pakuvad probleemile diskreetset, taskukohast ja pikaajalist lahendust. Seadmed vastavad kõikidele peamistele Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnanõuetele (märgis CE0088).

Vaagnapõhjalihaste tooner Perfect PFE-l on lisaks neljale treeningprogrammile ka spetsiaalne programm vaagnavalu leevendamiseks, ta kasutab toiteks parateisid mis kestavad väga kaua. Seadmel on 4 kliiniliselt testitud programmi vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja lisaks programm kroonilise vaagnavalu leevendamiseks. Seade on kaalult kerge ja ergonoomilise disainiga. Suur LCD ekraan, lihtsasti käsitletav klahvistik ja diskreetne otsik muudavad seadme kasutamise kodukeskkonnas mugavaks.

Programmid stress-, sund- ja segainkontinentsuse leevendamiseks ja raviks ning programm lihaste toonuse säilitamiseks. Lisaks programm kroonilise vaagnavalu leevendamiseks (vulvodüünia, sümfüüsi valulikkus, interstitsiaalne tsüstiit). Otsikul on kaasas nö antenn, mis aitab aru saada, kas sooritate vaagnapõhjalihaste harjutusi korrektselt.

Sarnased tooted