Contrelle Activgard on kohene lahendus pingutusinkontinentsist põhjustatud uriinileketele, mille peamiseks põhjuseks on vaagnapõhja allavaje. Vaagnapõhja allavaje võib tekkida raseduse ajal, sünnitusest, menopausiaegsest või muudest vanuselistest muutustest. Contrelle on valmistatud kehakudedega kokkusobivast pehmest vahtmaterjalist. Tampoon sisestatakse aplikaatori abil tuppe, mis toetab põit ja toetab põiekaela ja kusitit ning aitab õrnalt parandada põiekaela kallet uriinilekete peatamiseks.

Contrelle® Activgard on saadaval kolmes suuruses ja sulle sobiv suurus pole kuidagi seotud sinu uriinilekke koguse, kehakaalu ega pikkusega. Igaüks on erinev – sulle vajalik suurus sõltub sinu tupe kujust ja suurusest ning samuti sellest, kui palju toetust ja õrna survet on su põiekaelale uriinilekete peatamiseks vaja. Iga suurus pakub erineval määral toetust. Kõigi kolme suurusega kasutatakse sama aplikaatorit.

Suuruse määramise komplekti abil õige suuruse valimine on tähtis, et leida kõige tõhusam ja mugavam suurus, mis aitab peatada uriinilekked, kui sa naerad, köhid, aevastad või treenid.

 

Õige suuruse leidmine:

  • Soovitame alustada suurusega 1 ja see võiks tunduda mugav. Aktiivse liikumise või köhimise ajal ei tohiks esineda uriinileket või seade ei tohiks nihkuda.
  • Kui ikkagi esineb leket või tunned, et seade liigub, siis proovige suurust 2.
  • Kui suuruse 2 korral esineb ikkagi märkimisväärne leke või tampoon liigub, siis proovige suurust 3. Kontrollimaks lekkeid ja liikumist, soovitame vähemalt 30 minutit kõndida, köhida, hüpata või joosta.

Contrelle® Activgardi sisestamine peaks olema alati lihtne. Sisestamisel võib väike kogus veepõhist libestit aidata.

 

Kui õige suurus on leitud, saab valida sobiva suurusega paki tupesiseseks põie toetamiseks

Sarnased tooted