Contrelle Activgard on kohene lahendus pingutusinkontinentsist põhjustatud uriinileketele, mille peamiseks põhjuseks on vaagnapõhja allavaje. Vaagnapõhja allavaje võib tekkida raseduse ajal, sünnitusest, menopausiaegsest või muudest vanuselistest muutustest. Contrelle on valmistatud kehakudedega kokkusobivast pehmest vahtmaterjalist, mis sisestatakse aplikaatori abil tuppe. See asetub mugavalt tuppe, toetades põiekaela ja kusitit, ning aitab õrnalt parandada põiekaela kallet uriinilekete peatamiseks.

Contrelle® Activgard on saadaval kolmes suuruses ja sulle sobiv suurus ei ole kuidagi seotud sinu uriinilekke koguse, kehakaalu ega pikkusega. Igaüks on erinev – sulle vajalik suurus sõltub sinu tupe kujust ja suurusest ning samuti sellest, kui palju toetust ja õrna survet on su põiekaelale uriinilekete peatamiseks vaja. Iga suurus pakub erineval määral toetust. Kõigi kolme suurusega kasutatakse sama aplikaatorit.

Suuruse määramise komplekti abil õige suuruse valimine on tähtis, et leida kõige tõhusam ja mugavam suurus, mis aitab peatada uriinilekked, kui sa naerad, köhid, aevastad või treenid.

Pakendis: 1 x Contrelle Activgard suurus 1, 1 x  Contrelle Activgard suurus 2, 1 x  Contrelle Activgard suurus 3, 1 x taaskasutatav aplikaator 1 x kasutusjuhend.

Sarnased tooted