Tootetutvustus, otstarve
Wartner®NailFungusTreatment on meditsiiniseade küüneseene raviks, samuti seeninfektsioonidele (dermatofüüdid,pärmseened,hallitus) vastuvõtlike küünte kaitsmiseks.
Geel sobib kasutamiseks nii varbal kui sõrmeküüntel kergekujulise kuni keskmise raskusega seenhaiguse korral. Seda iseloomustab küünte värvuse muutus ja paksenemine ning muutumine rabedaks. Küüned ja ümbritsev nahk muutuvad kuivaks. Wartner® Nail Fungus Treatment on soovitatav neile, kes puutuvad tihti kokkuseenhaigusi soodustava keskkonnaga – ujulad, spordisaalid, saunad, üldkasutatavad duširuumid jne. Meditsiiniseade klass IIa, eluiga 36 kuud.

Ravib kõiki küüne seennakkusi. Toetab küüne taastumist. Takistab nakkuse levikut. Kiired nähtavad tulemused.

KÜÜNESEENE RAVIKS KOLMEKORDNE MEETOD

Ravib küüneseent – tänu patenteeritud koostisele loob seene jaoks vastuvõetamatu mikrokeskkonna. Geel ei sisalda happeid, mis võiksid küünt ravi ajal kahjustada. Meeldiva värskendava sidrunpuju (Southernwood) lõhnaga. Unikaalse on/off aplikaatoriga.

Takistab nakkuse levimist ja kasvu – moodustades kaitsva kile, mis hoiab ära teiste küünte nakatumise ning loob seentele sobimatu keskkonna.
Toetab küüne taastumist – läbi niisutamise, kaitsmise ja ravi.

DERMATOLOOGILISELT JA KLIINILISELT TESTITUD

See koostis tekitab elukssobimatu mikrokeskkonna kõigile küüneseene liikidele nagu dermatofüüdid,pärmi-võihallitusseened.Valitud koostisosadel on kilet moodustavad omadused ja need tekitavad küüntele kaitsekile.

Lisaks, et kergendada küünetaastumist, sisaldab Wartner® NailFungus Treatment patenteeritud 1,5-pentaandiooli,millel on niisutavad ja kombinatsioonis glütserooli ja värskendava sidrunpujuga (Southernwood) ka regenereerivad ja toitvad omadused, et tugevdada paranemisprotsessi, mille tulemuseks on terve küüs.

Kasutamisjuhised
1. Enne kasutamist peske käed või jalad ettevaatlikult, soovitatavalt seebivaba pehmetoimelise vahendiga.
2. Toode tuleb kanda puhastele, ilma lakita küüntele (millel ei tohi olla lakieemaldi jääke).
3. Kui olete aplikaatori lülitanud “ON”asendisse, manustage väike kogus toodet aplikaatori abil kahjustatud alale.
4. Manustage õhuke kiht kogu küüne ulatuses. Hõõruge see küüne sisse kuni küünevallini ja laske mõned minutid kuivada. Vajadusel võib küüne puhtaks pühkida. Puhastage aplikaator pärast iga kasutus korda.
5. Ravi tuleb jätkata kuni nakatunud küüs on asendunud tervega või kuni pakend tühjaks saab. Ravi pikkus sõltub küüne kasvamise kiirusest
Esialgne intensiivne periood: Kasutage kaks korda päevas 4 nädala vältel.
6. Raviajal ärge kasutage muidvahendeid nagu küünelakid, puudrid, spreid, sest need võivad toote tõhusustvähendada.
Tõsisemad infektsioonid võivad vajada kasutamist kaks korda päevas ja pikemat aega enne kui algab paranemine. Paranemise perioodil: leviku ja taastekke ärahoidmiseks. Üks kord päevas 9 kuu vältel või kuni uus, terve küüs on olemas. Paranemine on märgatav juba 1 nädala pärast.

Koostisosade loetelu
Vesi, glütseriin, 1,5-Pentanediol, propüleenglükool, dimetikoon, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, karbomeer, naatrium hüdroksiid, sidrunpuju ekstrakt.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Wartner® küüneseeneravi on ette nähtud täiskasvanutele.
Vältida sattumist silma ja limaskestadele. Ärge kasutage ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Rääkige arstiga, kui seisund ei muutu või halveneb. Pidage nõu arstiga, kui olete diabeetik, teil on vereringehäired, olete rase või toidate rinnaga.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril pimedas ja jahedas kohas

Sarnased tooted