Vicair padja tööpõhimõte koosneb väikestest õhku täis elementidest, mis on täidetud õhuga, see tähendab et padja rõhk on alati üks ja sama. Vicair ratastoolipadi on hooldusvaba. Te võite olla alati kindel, et rõhk padjas on korras, võrreldes traditsiooniliste õhkpatjadega, milles olevat rõhku on vaja igapäevaselt kontrollida. Teostatud on ka pindrõhu mõõtmised, mis andsid tulemuseks sama, mis traditsioonilistel õhkpatjadel. Samuti ei teki Vicair padjal istudes nn hõljumis, õõtsumis tunnet, padi on väga stabiilne. Kuna padi on täidetud paljude õhku täis elementidega siis ei teki kasutajal ka haudumist. Siirdumine ratastoolist voodisse ja mujale on lihtsam kui traditsioonilise õhkpadja puhul.

Vicair Vector O2 ratastoolipadi on esimene õhkpadi ratastoolile, mis on pesumasinas pestav ning kasutada võib tsentrifuugi. Toatemperatuuril on padja kuivamisaeg ~2 tundi. Ühtegi detaili pesemiseks padjalt eemaldada ei ole vaja.

Vicair tehnoloogia on välja töötatud Amsterdami ühes juhtivas rehabilitatsiooni keskuses koostöös väga paljude kasutajate ja arstide ning terapeutidega.

Tootjalt on ELUAEGNE garantii!

Ratastoolipadja kõrgus
6cm
Toote kaal
~725g
Maksimaalne kandevõime
250kg
Masinpestav
JAH, 60°C
Kuivamisaeg
5-6 tundi
Lateksivaba
JAH
Garantii
24 kuud kattele ja SmartCells elementidele Eluaegne

Sarnased tooted