Airwheel H3TS+ on täisautomaatne kokkuklapitav nutikas elektriline ratastool, mis avaneb ja sulgub automaatselt ühe nupuvajutusega. See volditakse kompaktseks ja kaaludes ainult 29,6 kg seega  sobib enamasti igasse autosse. Ratastooli  saavad kasutada ka kortermaja elanikud, kus puudub kaldtee treppidel tooli tuppa transportimiseks. Samuti on sellel kvaliteetne hingav kangas, mida on lihtne puhastada; paksenenud pehme padi on disainitud mõeldes kasutajale, et leevendada väsimust.
Airwheel H3TS+saab 12,5-tolliste tagumiste rehvide ja 8-tolliste esirehvidega hõlpsasti liikuda üle väikeste takistuste ja lühikese rohu. Selle jalatugi on mugav ja libisemisvastane, kolme reguleeritava kõrgusega, mis vastavad erinevate kasutajate vajadustele.

Kui otsite hõlpsasti tõstetavat reisitooli, mis avaneb ja pakitakse nupuvajutusega elektrooniliselt – see on teie jaoks mõeldud tool!

Kvaliteedinõuete järgi toodetud H3TS+ elektriline ratastool vastab kõigile standardite kriteeriumidele ergonoomika, mugavuse, töökindluse ja ohutuse osas.

Mäest alla minnes aeglustub see koheselt kuni peatumiseni, kui sõitja vabastab kontrolleri, mis tagab sõitja ohutuse.

H3TS+ paigaldatud aku on spetsiaalselt loodud pideva voolu ja pinge väljastamiseks, et tagada stabiilne  jõudlus ja pikk kasutusiga, nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks.

Usaldusväärne laadimis- ja tühjendustehnoloogia ei paku mitte ainult kaheahelalist kaitset, vaid suurendab ka laadimise ja tühjendamise efektiivsust. Turvalisus on tagatud.

DC harjadeta mootor

Juhtkangi kontroller ja pöörlev esiratas ratas muudavadH3TS+ hõlpsasti manööverdatavaks.

Tagurdamisel tagurpidi H3TS+ ratastool piiksub, et möödujaid ohutuse tagamiseks teavitada.

H3TS+ esituli valgustab teed nii väljas kui siseruumides.

Laius
62 cm
Pikkus
110 cm
Kõrgus
98 cm
Istme laius
45 cm
Kokkupandult laius
62 cm
Kokkupandult pikkus
89 cm
Kokkupandult kõrgus
40 cm
Kaal
29,6 kg
Maksimaalne kiirus
6km/h

Sarnased tooted