Chemisept 80 alkoholi baasil käte antiseptikum nii kutsealaseks kui tavatarbijale kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks.
Chemisept 80 on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

Tootes Chemisept 80 on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärritust. Chemisept 80 sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav ja põletikuvastane toime. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi.

Kasutamine

Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operat- sioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabi- nettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.
•Hügieeniline käte antiseptika:
Kätele kanda 3 ml Chemisept 80 ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.

 

Sarnased tooted