Baktolan® balm on vesi/õlis emulsioon, mis sisaldab parimaid nahka toitvaid komponente. Toimeained allantoiin ja pantenool silendavad ja niisutavad nahka ning soodustavad regeneratsiooni. Bisabolool – puhas toimeaine kummeliõlist omab silendavat ja põletikuvastast toimet. E-vitamiin vähendab hapniku radikaalide poolt nahale põhjustatud kahjustusi ning omab vananemisvastast toimet.
Nahasõbralik, kergelt happeline pH-tase 5.5 aitab säilitada naha loomulikku happelist kaitsemantlit (hüdrolipiidkihti).

Kasutusvaldkond
Baktolan® balmi kasutatakse käte ja kogu keha hooldamiseks. Taastav palsam on eriti sobiv kasutamiseks kogu päeva vältel:
– Puhastus- ja majapidamisteenistustes
– Ambulatoorses ja kliinilises meditsiinis
– Hooldekodudes
– Tööstuses ja laborites

Kasutamine
Keha hooldamiseks doseerida Baktolan® balm peopessa ja hõõruda see naha sisse. Ülikuiva naha puhul teostada hooldamist mitu korda. Tänu kõrgkvaliteetsetele hooldavatele komponentidele on Baktolan® balm ökonoomne kasutada, imendub kiiresti ja ei jäta nahale rasvast kihti.

Koostis
Vesi, isoheksadekaan, Etüülheksüül Stearaat, Tsetearüül Etüülheksanoaat, Glütseriin,tsetüül PEG/PPG-10/1 Dimetikoon, vedel kastoorõil, Parafin, naatriumkloriid, Pantenool, Allantoiin, Tokoferüül Atsetaat, 2-Bromo-2-Nitropropaan-1,3-Diool, Parfüüm, Tsitronellool, Butüülfenüül Metüülpropionaal, Linalool, Alfa-Isometüül Ionoon, Hüdroksüisoheksüül 3-kükslohekseen karboksaldehüüd, Bisabolool.

Sarnased tooted