Käsiratas GTM Blackbird

The GTM Blackbird ™ on suure jõudlusega käsiratas tõsistele  sportlastele. Spetsiaalne disain on kombineeritud tagamaks jäikuse ja madala energiakao. Madal istumisasend tagab suurepärase stabiilsuse. GTM Blackbird ™ loomise protsess oli üle aasta kestev töö ja katsetamine ning korduvad konsultatatsioonid oma ala spetsialistidega.
 
MIS TEEB GTM BLACKBIRDIST PARIMA?
 
ÄÄRMISELT KERGE KAAL
 
Tootmises kasutatakse alumiiniumsulamit 7020, tänu alumiiniumsulami 7020 kasutamisele tagati ratta tugevus viies toote enda kaal miinimumini. Saadaval on kaks erinevat raami  Light ja Ultra Light.
 
RAAMI TUGEVDUS
GTM Blackbird ™  on varustatud Sisemise Raami Tugevduse Süsteemiga, mis tagab vastupidavuse ka rasketes oludes.
 
AERODÜNAAMILINE DISAIN
Vähendamaks õhu takistusjõudu arvestati ratta ehitamisel parimate aerodünaamiliste omadustega. Sõitja horisontaalne asend ja sissepoole suunas jalatugi vähendab õhutakistust lastes kasutajal liikuda kiiremini suurendamata energiakulu. 
 
KÕRGE JÕUDLUS JA MUGAVUS?  MIKS MITTE!
Iga GTM Blackbird ™  on unikaalne. Igale kliendile lähenetakse individuaalselt. Ratta raami ja muude oluliste osade parameetrid tehakse just kliendi mõõtude järgi. Ratta ergonoomiline iste on valmistatud Carbon süsinikkiust. Istmel on peatugi ja küljetoed, tänu millele on sõitja asend stabiilne. Istme polsterdus on tehtud õhkuläbilaskvast materjalist. 
 
VARUSTUS
GTM Blackbird ™  on kättesaadav individuaalselt valitud varustusega, mis on toodetud oma ala professionaalide poolt. Ratas on saadaval süsinik või alumiiniumvelgedega ning ka mehaanilise või elektroonilise käiguvahetussüsteemiga. 
 
TURVALISUS
Turvalise kasutamise huvides on  GTM Blackbird ™  varustatud täiendavate piduritega, mida saab kasutada ka parkpiduritena.  Esimene kaitseraud kaitseb kokkupõrgete puhul ja ratta tagaosas on kinnitus turvalipu jaoks, mis teeb ratta tee peal kergemini nähtavaks. Süsinikust kate kaitseb ketti kahjustuste ja kasutajat mustuse eest. 
 
KVALITEET
GTM Blackbird ™  on käsitöö. Iga detail on toodetud, installitud ja kohandatud väga suure kvaliteedi ja tähelepanuga. Kõikide laagrite ja muude materjalide osas on kasutatud ainult kvaliteetseid tooteid, mis tagab rattale pika eluea.
 

Küsi hinnapakkumist!

CAPTCHA
Kas sa oled inimene?

Meist

Teresa.ee on loodud inimestele, kes igapäevatoimetulekus vajavad erinevaid abivahendeid.
Abivahendi valikul on abiks abivahendi spetsialist ning vajadusel ka füsio- ja tegevusterapeut.