Päästekangas sangade ja rihmadega

Päästekangas on valmistatud PVC nailonist, kuhu on külge õmmeldud tugevad rihmad ja sangad, mis on isiku turvaliseks kinnitamiseks ja kanga vedamiseks. Rihmade reguleerimine tugevamaks ja lõdvemaks kinnituseks on väga kerge.
Päästekangas on valmistatud ehk liiga heast toormaterjalist arvestades selle ainulaadset kasutamist. Kuid tootjatena ollakse lähtunud, et töömeeskond peab pidevalt evakueerumist harjutama ja seejuures peab päästekangas pikaajalise ja jõulise kasutamise korral vastu pidama.
Päästekangas asetatakse voodisse madratsi alla ja seatakse kasutusvalmis. Päästekangas jääb püsivalt lamava isiku voodisse. Liikumatute isikute evakueerimise korral võetakse rihmad madratsi alt välja ja tõmmatakse üle isiku nii, et ta jääb mugavalt madratsi kookonisse, seejärel lukustatakse rihmad. Rihmad tõmmatakse nii palju pingule, et madrats keerdub mugavalt isiku ümber.. Nii on liikumisvõimetu isik saadud hetkega transportimiseks valmis. Seejärel võib üks või mitu päästjat tõmmata liikumatu isiku voodist põrandale ja sealt edasi vedada turvalisse kohta. Päästekangaga võib isikut väga kiiresti ja turvaliselt vedada ka mööda treppe ja erinevaid künniseid, takistusi.
Päästekangas aitab kindlustada kiiret ja turvalist hoonest evakueerumist tulekahju korral. Tulekahju ja liikumatus on selline situatsioon, mis tekitab hirmu ja õudu. Liikumisvõimetu isiku pääsemine iseseisvalt tulekahju korral on võimatu. Kahjuks oleme lugenud mitmeid kordi ajalehtedest, et päästmised hoonetest on olnud mitte piisavad just puudulike abivahendite tõttu.
 
Seetõttu pakume turvalisuse tagamiseks väga olulist ja vajalikku toodet PÄÄSTEKANGAS.
 
Päästekangas on pestav 40 kraadi juures. Ka keemiline pesu on lubatud. Kuivatamine max 90 kraadi juures. Vajadusel võib triikida 2 tugevusel. Tulekindel Päästekangas on sangade ja rihmadega.

Küsi hinnapakkumist!

CAPTCHA
Kas sa oled inimene?

Meist

Teresa.ee on loodud inimestele, kes igapäevatoimetulekus vajavad erinevaid abivahendeid.
Abivahendi valikul on abiks abivahendi spetsialist ning vajadusel ka füsio- ja tegevusterapeut.